Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 2,00 € - 90,00 €

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Dydis

Dydis

Telefonų laikikliai

Aktyvūs filtrai

Ieškote telefono laikiklio? Atėjote ten, kur reikia. Mūsų e. parduotuvėje rasite įvairių rūšių telefonų laikiklių gera kaina. Skaitykite toliau ir sužinokite kaip išsirinkti jums geriausiai tinkantį laikiklį.

Telefonų laikiklių rūšys

Telefonų laikikliai gali būti skirstomi į kelias kategorijas pagal tai, kur juos naudosite. Taigi pirmiausia mūsų e. parduotuvėje galite ieškoti jums reikalingos prekių kategorijos:

·         Telefonų laikiklių automobiliui. Tokie laikikliai gali būt įvairių tipų – skirti konkrečiam telefonui (magnetiniai) arba universalūs, jei automobiliu naudojasi ne vienas asmuo. Universalūs laikikliai leidžia patogiai keisti jo dydį, kad būtų galima naudoti keliems skirtingiems telefonų modeliams laikyti.

·         Telefonų laikiklių dviračiui. Tokie dėklai dažnai tvirtinami ant dviračio rėmo ar rankenų. Jie būna su skaidria viršutine dalimi, kad mindami galėtumėte matyti maršrutą. Taip pat jie dažnai būna neperlyjami, kad važiuoti dviračiu galėtumėte bet kokiu oru.

·         Telefonų laikiklių namams ar ofisui. Ši kategorija yra pati plačiausia, čia galite rasti įvairių dizainų ir tipų laikiklių. Nuo laikiklių, statomų ant stalo, kabinamų ant sienos iki laikiklių su belaidžio įkrovimo funkcija.

Kur galima pritvirtinti telefonų laikiklius automobiliui?

Vieni populiariausių laikiklių – automobiliniai. Šie laikikliai gali būti tvirtinami arba prie lango stiklo, arba prie ventiliacijos grotelių (ten dažniausiai tvirtinami magnetiniai laikikliai). Laikiklį reikėtų rinktis atsižvelgus į jūsų automobilio modelį ir, pavyzdžiui, grotelių vietą. Jei automobilio skydelis yra gana lenktas, telefonas kuo puikiausiai laikysis ir laikiklyje prie grotelių. Tačiau jei automobilio skydelis yra gana statmenas, didelis išmanusis telefonas gali tiesiog remtis į skydelį ir „netilpti“ ten, kur tvirtinasi laikiklis. Todėl prieš perkant gera mintis būtų tiesiog pabandyti savo telefoną palaikyti tose vietose, kur galvotumėte tvirtinti laikiklį ir įsitikinti, ar ten bus patogu jį laikyti, ar gerai matysis ekranas, kai reikės navigacijos ir pan.

Populiariausi telefonų laikikliai

Kalbant apie laikiklius namams, populiarūs yra tokie modeliai, kurie telefoną leidžia laikyti ir horizontaliai, ir vertikaliai. Taip pat dažnai pasirenkami universalūs laikikliai, kurie tinka ir telefonui, ir planšetei. Laikiklių kaina nėra didelė, jie kainuoja nuo kelių iki keliolikos eurų. Įvairių tipų laikiklių galite įsigyti tiesiog internetu mūsų e. parduotuvėje! O jei nesate tikri, ar konkretus modelis tiks būtent jūsų telefonui – skaitykite prekės aprašymą, kur yra nurodyti laikiklio matmenys