Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 3,00 € - 180,00 €

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Spalva

Spalva

Lauko šviestuvai

Aktyvūs filtrai

Lauko šviestuvas su saulės...

12,74 € -0,46 € Kaina: 12,28 €
rating
  • -0,46 €

Lauko šviestuvai – tai būdas jūsų vidinį kiemelį paversti jaukia vieta poilsiui ar pramogoms. Tinkamai parinkti apšvietimo sprendimai gali padėti sukurti norimą atmosferą terasoje, balkone, sode ir net nedidelį vidinį kiemą paversti jaukia erdve vakarojimui. Lauko šviestuvai gali būti įvairių tipų, formų, naudoti įvairius energijos šaltinius – kviečiame susipažinti su mūsų prekių pasiūla ir išsirinkti tinkamą sprendimą jūsų kiemui.ą-mėnulį ar tiesiog įsirenkite kokybišką darbo vietą įsigiję stalinę lempą.

Lauko apšvietimo privalumai

Kiemo lempos dažniausiai pasirenkamos dėl dviejų priežasčių – dekoratyvinės arba praktinės. Žinoma, dar geriau, kai pasirinkti šviestuvai atlieka abi funkcijas! Praktinė kiemo lempų pusė labai aiški – jos gali apšviesti kelią nuo kiemo vartų iki durų. Tinkamai išdėstytos lempos gali būti naudingos kaip orientyras į kiemą įvažiuojant svečiams, kurie nepažįsta jūsų kiemo įvažos taip gerai kaip jūs. Lempų kieme dažnai prireikia išsikėlus gyventi į priemiestį ar kaimo vietovę. Čia dažnai nebūna gatvės žibintų, todėl kiekvieno kiemo individualus apšvietimas yra labai svarbus. Tokio tipo lempoms svarbi kokybė – tai turi būti patikimos lempos, kurios veiktų ir vasarą, ir žiemą bei būtų atsparios aplinkos poveikiui. Dekoratyviniam apšvietimui gali būti pasirenkami įvairūs sprendimai. Pakabinami šviestuvai dažnai būna su saulės baterijomis, jie puikiai tinka terasoje, balkone ar pavėsinėje, kur yra konstrukcija ant kurios galima pakabinti lempas. Lauko šviestuvai taip pat yra naudingi ir dėl saugumo. Jei pasirinksite šviestuvą su judesio davikliu, jis gali apšviesti kiemą, garažą, automobilių stoginę ar kitą svarbią vietą tik tada, kai užfiksuoja judesį. Tai leis taupyti elektrą, o jei turite stebėjimo kameras – pagerins jų užfiksuojamo vaizdo kokybę tamsiu paros metu.

Lauko šviestuvų tipai ir naudojimo galimybės

Pradėjus rinktis apšvietimo sprendimus savo kiemui, susidursite su plačia pasiūla. Todėl gerai įvertinkite visus už ir prieš bei rinkitės tą variantą, kuris geriausiai tinka jūsų kiemui. Iš esmės visi šviestuvų modeliai atlieka savo funkciją, tačiau verta atsižvelgti į tvirtinimo būdą, jums patogesnį elektros šaltinį ir šviestuvų efektyvumą. Klasikiniai žibintai – tai ant žemės montuojami įvairaus aukščio ir formos žibintai. Prie įvažos ir kiemo takelių yra populiaru montuoti „kuoliuko“ tipo šviestuvus ar į grindinį įleidžiamus šviestuvus. Lauko šviestuvai yra atsparūs oro sąlygoms, todėl juos galima montuoti tiek ir takelio grindinyje, tiek ir vejoje ar laiptų pakopose. Ant sienos montuojami žibintai dažnai atlieka dekoratyvinę paskirtį ir sukuria papildomą foninį apšvietimą kieme. Taip pat jie gali būti naudojami kaip papildomas šviesos šaltinis dėl saugumo. Įprastai standartiniai kiemo žibintai yra jungiami į elektros tinklą, taigi jiems niekada nesibaigs baterijos. Tai patogus ir praktiškas sprendimas ieškant ilgalaikio lempų varianto jūsų kiemui. Tačiau jei jums nereikia itin stiprios šviesos, o kiemo lempos labiau atliks dekoratyvinę funkciją – galite rinktis įvairius pastatomus šviestuvus su saulės ar paprastomis baterijomis. Įvairūs pastatomi šviestuvai yra patrauklūs tuo, kad jiems nereikalingi elektros laidai ir pajungimas į namų elektros tinklą. Taigi juos bus paprasčiau sumontuoti – nereikės kasti vejos, vesti laidų, rūpintis gera elektros laidų izoliacija lauke ir t. t. Saulės baterijos įsikrauna dienos metu ir skleidžia jaukią šviesą sutemus. Žinoma, rudens ar žiemos mėnesiais tokios lempos gali būti nelabai efektyvios, todėl lempos su saulės baterijomis dažniausiai yra pasirenkamos tik kaip dekoratyvinis šviesos šaltinis.

Lauko šviestuvai internetu už ypač gerą kainą!

Nežinote kur įsigyti įvairių žibintų jūsų kiemui? Ieškokite jų mūsų e. parduotuvėje! Prekiaujame įvairaus tipo žibintais, lempomis – tikime, kad čia rasite jums tinkamą variantą. Internetu siūlome įsigyti ir klasikinių šviestuvų, ir įvairių dekoratyvinių, šiuolaikiškų, originalių dizainų šviestuvų. Prekiaujame įvairių modelių šviestuvais, kad jūs galėtumėte išsirinkti tai, kas geriausiai dera prie jūsų eksterjero. Lietuvoje vis daugiau žmonių keliasi gyventi į priemiesčius ar net ir kaimo vietoves, todėl įvairūs kiemo lempų sprendimai tampa vis labiau aktualūs. Tačiau net ir gyvenant mieste gali praversti, pavyzdžiui, lempa su saulės baterijomis jūsų balkonui, kuri padės sukurti jaukią atmosferą. Mes žinome, kad kokybiški dalykai nebūtinai turi būti brangūs. Todėl siūlome įsigyti įvairių šviestuvų prieinama kaina. Išsirinkite jums patinkantį žibintą ir pristatysime jūsų įsigytas prekes tiesiai į namus ar jums patogų paštomatą.