Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 2,00 € - 43,00 €

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Telefonų stikliukai

Aktyvūs filtrai

Telefonas, turbūt vienas brangiausių įrenginių, kurį kasdien su savimi nešiojamės ir, jam sugedus, iškart keičiame nauju. Be telefono daugelis neįsivaizduoja ne tik dienos, bet ir nė valandos! Todėl telefono ekrano apsauga yra be galo svarbi. Ji gali apsaugoti ekraną nuo susibraižymo ar net dūžių, šiam iškritus iš kišenės. Skaitykite toliau ir sužinokite kaip išsirinkti jums tinkantį telefono stikliuką ar ekrano apsaugą.

Kokios yra telefonų stikliukų rūšys?

            Populiariausias pasirinkimas – apsauginis stiklas.  Tai storesnis apsauginis sluoksnis, klijuojamas ant ekrano, kuris gali apsaugoti ne tik nuo nestiprių įbrėžimų, bet ir nuo ekrano sudužimo šiam nukritus, susispaudus ir pan. Telefonų apsauginiai stikliukai gali kainuoti 5–20 eurų, priklausomai nuo stikliuko rūšies ir jūsų telefono modelio. Įprastai juos keisti reikia po smūgio ar suskilus stikliukui.

            Dar vienas ekrano apsaugos tipas, tai – apsauginės plėvelės. Jos yra gerokai plonesnės už stikliukus, užklijavus ant ekrano jos yra praktiškai nejaučiamos. Klijavimas nėra sudėtingas, tereikia perskaityti instrukciją ir jos laikytis. Plėvelės telefonams gali būti matinės arba blizgios. Ant matinių plėvelių mažiau matysis piršto antspaudai, blizgios plėvelės mėgstamos dėl jų išvaizdos. Žinoma – rinktis jums! Plėvelės yra pigesnės už stikliukus, jos kainuoja 3–6 eurus.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį prieš perkant telefonų stikliukus?

            Pirmiausia renkantis apsauginę dangą, žinoma, reikėtų rinktis tinkamą būtent jūsų telefono modeliui. Tuomet galite rinktis norimą tipą: stiklą ar plėvelę. Tuomet apsvarstykite, ar norite matinio, ar blizgaus paviršiaus. Telefonų stikliukai gali būti skirtingo storio ir atsparumo smūgiams. Taigi rinkdamiesi turite atsižvelgti ir į šiuos parametrus. Atsparumas įbrėžimams dažnai žymimas skaičiais 5H, 9H ir pan. Tai – Moh skalė, raidė „H“ tiesiog reiškia anglišką žodį „hardness“ (liet. „kietumas“), o kuo didesnis skaičius, tuo atsparesnis paviršius. 9H yra aukščiausias atsparumo lygis, kurį galite rasti tarp ekrano stikliukų.

Kodėl verta pirkti telefonų apsauginius stiklus?

            Telefono stikliuką ar plėvelę galite įsigyti tiesiog internetu. Tai viena geriausių investicijų, kuri jums gali sutaupyti nemažą pinigų sumą. Kokybiškas apsauginis stiklas kainuos 10–15 eurų. Sudužus ekranui, jo keitimas gali kainuoti apie 100–150 eurų. Priklausomai nuo telefono modelio gali reikėti keisti ne tik patį telefono stiklą, bet ir visą ekraną (kas kainuos dar daugiau). O apsauginio stikliuko keitimas tekainuotų 10–15 eurų!