Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 3,00 € - 180,00 €

Spalva

Spalva

Lauko šviestuvai su saulės baterija

Aktyvūs filtrai

Lauko šviestuvas su saulės...

12,74 € -0,46 € Kaina: 12,28 €
rating
  • -0,46 €

Lauko šviestuvai su saulės baterija – tai vienas populiariausių sprendimų, kai ieškoma lempų sodui, kiemui ar terasai. Saulės šviestuvai yra kompaktiški, autonomiški, o jiems įrengti nereikia praktiškai jokių pastangų. Jie veikia su baterijomis, todėl jiems nereikia atvesti laidų ar elektros lizdų. Ieškote lempų savo kiemui? Susipažinkite su mūsų prekių pasiūla ir išsirinkite jūsų kiemui tinkantį sprendimą.

Lauko šviestuvų su saulės baterija veikimo principas

Saulės energija įkraunami apšvietimo sprendimai puikiai tinka ten, kur nėra ar nenorite atvesti elektros laidų. Juos įrengti yra itin paprasta – tiesiog pasirinkite saulėtą vietą, kur lempos neuždengs pavėsinės, terasos stogas ar medžio šešėlis ir būsite garantuoti, kad sutemus jus džiugins lempų šviesa. Lauko žibintai veikia labai paprastu principu – jie turi aplinkos šviesumo daviklius, kurie juos įjungia sutemus ir išjungia prašvitus. Kai yra šviesu, šie žibintai automatiškai kraunasi. Net jei yra debesuota, baterijos vis tiek šiek tiek kraunasi. Žinoma, geriausiai baterijas įkrauna ryški vasaros saulė. Naktį lempos šviečia tol, kol išsikrauna. Priklausomai nuo baterijos talpos ir lempos galingumo, lempa gali šviesti 2–6 valandas. Dažniausiai vasarą lempos šviečia ilgiau (nes geriau įsikrauna), o žiemą – silpniau. Kiemo žibintas gali turėti įmontuotas arba išimamas baterijas. Jei baterijos yra išimamos, tai reiškia, kad jas galėsite pakeisti naujomis. Po 2–3 metų kasdienio naudojimo, įprastai baterijos nusilpsta ir taip gerai nebeįsikrauna. Tokiu atveju yra verta pakeisti baterijas naujomis ir pratęsti lempos gyvavimo laiką.

Kodėl verta rinktis lauko šviestuvus su saulės baterijomis?

Šviestuvai su saulės baterija dažnai pasirenkami dėl patogumo – jų nereikia montuoti ir jiems nereikia atvesti elektros laidų. Daugelį modelių galima tiesiog padėti ant vejos ar takelio krašto ir jis kaups saulės energiją, o sutemus – švies. Kai kuriuo modelius galima įsmeigti į veją, gėlių vazoną ar pakabinti ant balkono turėklų. Montavimo paprastumas leidžia laisvai keisti lempų vietą, jas perkelti iš vienos vietos į kitą ir naudoti pagal poreikį. Šie žibintai dažnai pasirenkami ir todėl, kad jiems nereikia elektros laidų. Tai reiškia, kad jie gali būti toliau nuo namo, norint juos įrengti nereikės perkasti keliuko ar vejos vedant laidą ir t. t. Lempos su saulės elementais veiks automatiškai – nereikės rūpintis jų įjungimu ar išjungimu bei padidėjusia elektros sąskaitą, jei pamiršti apšvietimą išjungti. Tokio tipo šviestuvai nereikalauja jokios priežiūros – tiesiog išdėliokite juos savo kieme pavasarį ir surinkite vėlyvą rudenį, prieš iškrentant sniegui. Tiesa, kai kurie modeliai gali veikti ir žiemą, tačiau kiekvienu atveju vadovaukitės gamintojo nurodymais.

Lauko šviestuvai su saulės baterijomis internetu už ypač gerą kainą!

Jei ieškote praktiško ir nebrangaus būdo kaip įrengti savo sodo ar kiemo apšvietimą – pasidomėkite mūsų siūloma saulės žibintų pasiūla. Saulės šviestuvai gali būti pavieniai ar girliandos, jie gali būti pastatomi, pakabinami, įsmeigiami į žemę ir t. t. Nuo saulės veikiančios lempos puikiai tiks ten, kur nėra atvesti elektros laidai ar kur nenorite gadinti grunto klojant laidus. Mūsų e. parduotuvėje rasite įvairių tipų lempų gera kaina, todėl galėsite išsirinkti tokį modelį, kuris geriausiai tiks prie jūsų kiemo dizaino. Gal ieškote praktiško prožektoriaus? Gal savo kieme norite patupdyti dekoratyvinę pelėdą? O gal ieškote subtilių nedidelių žibintų, smeigiamų į žemę? Išsirinkite iš plačios pasiūlos, o prekes pristatysime jūsų nurodytu adresu ar į jūsų pasirinktą paštomatą!