Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 2,00 € - 455,00 €

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Išmanieji laikrodžiai ir išmaniųjų laikrodžių apyrankės

Aktyvūs filtrai

Gal jau turite išmanųjį laikrodį, bet norite atsinaujinti? O gal ieškote pirmo laikrodžio sau, savo vaikui ar norite padovanoti laikrodį savo tėvams? Šiame straipsnyje apžvelgsime, į ką atkreipti dėmesį renkantis laikrodį, kuo skiriasi išmanieji laikrodžiai vaikams ar ką reikėtų žinoti apie išmaniųjų laikrodžių apyrankės keitimą ir jos pasirinkimą.

             Išmaniųjų laikrodžių rūšys

Laikrodžių gamintojai juos vadina įvairiai, e. parduotuvėse galite rasti ir išmaniųjų laikrodžių, ir išmaniųjų apyrankių ar išmaniųjų įrenginių. Iš esmės reikėtų atsiminti šiuos pagrindinius skirtumus:

·         Išmanioji apyrankė. Tai dažnai mažesnis, siauresnio ekrano įrenginys, kuris labiau primena apyrankę, o ne klasikinį laikrodį. Jos dažnai skirtos sportuojantiems, gerai laikosi ant rankos, yra patogios net ir suprakaitavus. Tokių apyrankių kaina yra 25–100 eurų.

·         Išmanusis laikrodis. Tai – plačiausia kategorija, čia dažnai patenka ir brangesnės sportinės apyrankės, ir tikrus laikrodžius savo dizainu primenantys išmanieji laikrodžiai. Išmanieji laikrodžiai kaina gerokai lenkia apyrankes, jie kainuoja 100–500 eurų.

·         Išmanieji įrenginiai. Tai tiesiog kitoks išmaniojo laikrodžio įvardijimas, dažnai jis pasirenkamas, kai laikrodis turi itin daug ar išskirtinių funkcijų. Pavyzdžiui, taip dažnai pavadinami laikrodžiai su skambinimo funkcija.

Kokias funkcijas gali atlikti išmanieji laikrodžiai?

Priklausomai nuo to, kas naudos laikrodį, aktualios gali būti skirtingos funkcijos. Išmanieji laikrodžiai vaikams dažnai turi spalvingą, žaismingą dizainą, lengvą valdymą. Taip pat mažiau funkcijų, kad vaikai netyčia nenusipirktų paslaugų ir pan. Vaikiškų laikrodžių dirželiai yra trumpesni, kad geriau tiktų jų dydžio rankoms. Vaikiški laikrodžiai yra ir pigesni nei suaugusiųjų.

Laikrodžiai suaugusiems gali turėti labai įvairias funkcijas, todėl rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į tai, ko reikia būtent jums:

·         Sportas. Visi tokio tipo laikrodžiai fiksuoja jūsų sportinius pasiekimus, tačiau jie gali turėti daugiau ar mažiau funkcijų. Atkreipkite dėmesį, kiek sporto šakų turi laikrodis, ar jis atsparus vandeniui (ar galima naudoti plaukiojant baseine, jūroje, nardant), ar laikrodis turi įmontuotą GPS, kuris pravers, jei mėgstate sportuoti gamtoje. Brangesni laikrodžiai turi SOS funkciją, kuri gali būti naudinga, jei dažnai einate į žygius, bėgiojate dideliais atstumais. Laikrodžio apžvalga „Youtube“ gali būti gera vieta susipažinti su skirtingomis funkcijomis.

·         Poilsis. Išmanieji laikrodžiai moterims, vyrams ir vaikams gali sekti jūsų miego kokybę ir trukmę. Priklausomai nuo modelio, laikrodis gali skaičiuoti jūsų „vidinę bateriją“, įvertindamas, kiek miegojote, kiek sportavote ir pan. Taip pat laikrodis gali sekti jūsų streso lygį ir pasiūlyti meditacijos ar mankštos pratimų.

·         Sveikata. Laikrodžiai geba sekti pulsą, deguonies lygį kraujyje (SpO2). Naujesnės kartos laikrodžiai net gali atlikti elektrokardiogramas (EKG). Žinoma, visi šie duomenys yra skirti naudoti tik profilaktiniais tikslais, jie nėra skirti ligų diagnozei.

Išsirinkite tinkamą išmanųjį laikrodį internetu

Išmanieji laikrodžiai vyrams dažnai būna didesniu ciferblatu, ilgesniu dirželiu, moteriški modeliai dažnai būna mažesni. Tiek vyriški, tiek moteriški modeliai dažnai turi įvairias keičiamas dalis: dirželius, apyrankes, apsauginius stiklus, kurie gali padėti susikurti norimą laikrodžio dizainą. Įsigykite norimą laikrodį internetu ir džiaukitės savo nauju pirkiniu!