Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 11,00 € - 126,00 €

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Spalva

Spalva

Power bank (išorinės baterijos)

Aktyvūs filtrai

 Išorinės baterijos arba power bank ­­– puikus kasdienis aksesuaras, leidžiantis įkrauti savo įrenginius, kad ir kur bebūtumėte. Norime plačiau papasakoti apie tai, kokia yra vidutinė power bank kaina, kokį rinktis, ar būna greito krovimo baterijų bei ką pirkti, jei baterijos jums reikia, bet nieko neišmanote apie elektroniką.

 Išorinių baterijų paskirtis

 Išorinės baterijos, tai nedideli užrašinės dydžio prietaisai, kuriuos įkrauti galite namuose, o tada pasiimti su savimi. Jie populiarūs keliautojų tarpe, pavyzdžiui, žygiuojant kalnuose, kur nėra kaip įkrauti savo telefono. Tačiau taip pat gali praversti ir mieste, pavyzdžiui, jei darbo reikalais daug kalbate telefonu ir nuolat keliaujate, o telefono nėra kaip įkrauti. Nešiojami įkrovikliai praverčia ir studentams, moksleiviams, ir visiems, kurie nori, kad telefonai, išmanieji laikrodžiai ir ausinės niekada neišsikrautų.

 Išorinių baterijų veikimo principas

 Išorinės baterijos telefonams įprastai būna dviejų tipų: įkraunamos iš įprasto 220 V elektros lizdo ar su saulės įkrovikliu. Dažnai saule įkraunamos baterijos turi galimybę būti prijungtos prie įprasto elektros lizdo. Įprastai baterijos turi kelias skirtingas jungtis, taigi vienu metu galite krauti kelis skirtingus įrenginius. Priklausomai nuo baterijos komplektacijos, gali būti pridedamas laidas įkrovimui. Tačiau įprastai naudoti galite savo turimą laidą. Baterijos su saulės įkrovimu dažnai turi karabinus ar kitą sprendimą, kuris jas leidžia nešti prisitvirtinus ant kuprinės išorės ir taip įkrauti nuolat. Baterijos taip pat gali būti įkraunamos nuo 12 V automobilio lizdo. Šios baterijos tinka įvairių gamintojų telefonams: „iPhone“, „Samsung“, „OnePlus“ ir kt.

 Kokiais kriterijai vadovautis perkant išorinę bateriją?

 Rinkdamiesi išorinę bateriją, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

       ·        Jos talpą. Talpa nurodoma mAh. Kuo didesnis skaičius – tuo daugiau kartų galėsite įkrauti telefoną. Vidutinė išmaniojo telefono baterijos talpa yra 4500 mAh. Jei išsirinkote bateriją, kurios talpa 15 000 mAh, tai reiškia kad telefoną galėsite įkrauti apie 3 kartus.

       ·        Kiek ir kokių jungčių ji turi. Pagalvokite, kiek ir kokio galingumo jungčių jums reikės (pvz., norint naudoti greito krovimo funkciją reikės 15–18 W ar daugiau).

       ·        Ar jums reikia saulės įkrovimo? Tai gera funkcija, jei planuojate daug laiko leisti gamtoje. Tačiau jei prieigą prie elektros tinklo turėsite – iš lizdo tokią bateriją įkrausite gerokai greičiau.

Populiariausi power bank

 Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį, kokie yra žmonių atsiliepimai, tai gali padėti apsispręsti perkant bateriją. Taip pat rinkitės norimą talpą. Didesnės talpos baterija bus kiek sunkesnė ir didesnė. Tai gali būti svarbu, jei planuojate žygį pėsčiomis. Tačiau tokia didesnė baterija gali būti labai naudinga, jei telefono bateriją išnaudojate itin greitai.