Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 13,00 € - 135,00 €

Makiažo lempos

Aktyvūs filtrai

Tobulam makiažui sukurti reikia ne tik geros kosmetikos, bet ir nepriekaištingo apšvietimo. Įsigykite lempą makiažui ir džiaukitės salono kokybe namuose! Šios lempos tampa vis populiaresnės ir Lietuvoje – tai nedidelė investicija, kuri gali pakeisti tai, kaip jūs kas rytą dažotės.

Kodėl verta rinktis žiedines lempas?

Geras apšvietimas yra tiesiog būtinas norint susikurti tobulą įvaizdį. Pasirinkus ryškią ir kokybišką lempą, jūs pastebėsite net menkiausius odos netobulumus ar makiažo priemonių nelygumus. Žiedinės ar kitokios LED lempos leis itin kokybiškai ir tolygiai paskirstyti naudojamas priemones bei būti tikriems, kad jūsų makiažas atrodys nepriekaištingai. Kodėl šioms procedūroms pasirenkami šviestuvai turintys šviesos diodus? Nes jie yra itin taupūs, suvartoja nedaug elektros energijos, o šviečia itin ryškiai. Be to, LED šviestuvai šviesdami neįkaista, todėl nesijausite nemaloniai net ir tada, kai lempa bus arti jūsų veido. Makiažo lempos yra geriausias pasirinkimas, norint namuose sukurti profesionalaus salono vertą apšvietimą – išbandykite ir įsitikinsite!

Universalios makiažo lempos ir ne tik

Įvairios lempos gali būti naudojamos ne tik grožio procedūroms, bet ir apskritai tada, kai reikia stipraus apšvietimo ir nedidelės lempos. Žiedinės lempos gali būti naudojamos fotosesijose ar vaizdo įrašų filmavimui. Taip pat šis šviestuvas gali praversti vaizdo skambučių metu, jei jums svarbu, kad pašnekovas matytų kokybišką ir ryškų vaizdą. LED lempos makiažui gali būti naudojamos vonioje, miegamajame ar kitoje vietoje, kur jūs įprastai atliekate savo grožio procedūras. Šio tipo lempos gali būti su stovu, tai leis jas patogiai naudoti praktiškai bet kur ar perkelti į kitą vietą. Lempos gali būti įvairių dydžių ir formų, susipažinkite su lempų pasiūla internetu ir išsirinkite jums geriausiai tinkantį modelį patrauklia kaina.