Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 2,00 € - 43,00 €

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Telefonų dėklai

Aktyvūs filtrai

Jei turite telefoną, tikriausiai, turite ir jam tinkantį dėkliuką. O jei dabar kaip tik atėjo metas įsigyti naują dėklą savo telefonui – kviečiame jį rasti mūsų e. parduotuvėje. Skaitykite toliau ir sužinokite viską, ko reikia norint išsirinkti jums geriausiai tinkantį dėklą internetu.

Telefonų dėklų rūšys

Telefonų dėklų pasiūla yra labai plati. Telefonų dėkliukai gali skirtis savo funkcijomis, tipais ir, žinoma, spalvomis, raštais bei apsaugos lygiu. Štai keli pagrindiniai dalykai, kuriuos reikėtų žinoti apie skirtingas dėklų rūšis:

·         Kasdieniai dėkliukai. Jie yra skirti telefoną apsaugoti kasdien. Tokio tipo pasirinkimas tiks, jei norite telefoną kabinti ant kaklo ar tiesiog patikimai apsaugoti telefono korpusą. Jie gali būti skirti tik telefono nugarėlei. Taip pat jie gali būti horizontaliai (kaip knyga) ar vertikaliai užverčiami, taip apsaugant ir telefono ekraną.

·         Sportiniai dėkliukai. Jie yra skirti naudoti telefoną sportuojant. Jie gali būti tvirtinami ant rankos – kaip apyrankė ant riešo ar aukščiau ant peties, jie bus patogūs bėgimui, važiuojant dviračiu, sportuojant sporto klube. Tokie tvirtinimai yra naudojami tik sporto metu, jie yra gerokai didesni už telefoną, tad šis ten tilps su jūsų kasdien naudojama telefono apsauga.

·         Funkciniai dėkliukai. Toks pasirinkimas tiks ir sportui, ir pramogoms. Dažniausiai tai neperšlampami dėklai. Jie gali būt su grandinėle kabinti ant kaklo ar su specialiu plūduru, kad telefoną vandenyje būtų lengviau rasti. Jie skirti telefoną neštis einant į žygį ar plaukiant valtimi, baidare.

Ekspertų patarimai perkantiems telefonų dėklus

Rinkdamiesi mobiliųjų telefonų dėklus atkreipkite dėmesį į du pagrindinius dalykus: jūsų įrenginio modelį ir dėklo naudojimo patogumą. Žinodami tikslų telefono modelį, galėsite būti tikri, kad internete įsigytas modelis tiks būtent jūsų telefonui. Telefonų dėklai nuotraukose gali atrodyti panašiai, todėl labai svarbu skaityti prekės pavadinimą ir aprašymą bei įsitikinti, kad dėklas tinka būtent jūsų modeliui.

Antras dalykas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį, tai dėklo patogumas būtent jums. Kiekvieno žmogaus poreikiai ir norai yra skirtingi, todėl rinkitės tai, kas geriausiai tiks būtent jums. Pavyzdžiui, jei dirbate statybose ar kitur, kur telefonas dažnai iškrenta, gali būti pažeistas, jums gali būti svarbu, kad būtų apsaugotas ir telefono priekis, ir jo nugarėlė. Dėklai bėgimui gali būti pasirenkami pagal tvirtinimo būdą (ant rankos, ant juosmens), atsparumą vandeniui (lietui) ir pan.

Populiariausi telefonų dėklai

Stebėdami mūsų pirkėjų pasirinkimus galime pasakyti, kad populiariausi išlieka praktiškų, neteplių spalvų dėklai. Pirkėjai dažnai renkasi juodas, rudas spalvas. Populiarūs ir tik nugarėlę dengiantys telefonų dėkliukai, ir atverčiami. Kalbat apie sportinius, vandeniui atsparius pasirinkimus, jie populiaresni pavasario–vasaros sezono metu. Populiariausių prekių kaina šioje kategorijoje svyruoja tarp 5–8 eurų už vienetą.

Kodėl verta pirkti dėkliuką telefonui internetu

Nesvarbu, kuriame mieste gyvenate, įsigyti priedų jūsų telefonui iš mūsų e. parduotuvės vienodai paprasta ir lengva visoje Lietuvoje! Kaunas? Šiauliai? Vilnius? O gal Klaipėda? Pirkite internete, o mes atsiųsime jūsų siuntą į jums patogų paštomatą visoje Lietuvoje. Be to, e. parduotuvėje stengiamės visada pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį, kad galėtumėte įsigyti nebrangių, bet kokybiškų priedų savo mobiliesiems telefonams.