Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 3,00 € - 70,00 €

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Spalva

Spalva

Stalinės lempos

Aktyvūs filtrai

Įkraunama skaitymo lempa 4000K

12,49 € -2,49 € Kaina: 10,00 €
rating
  • -2,49 €

Jei namuose turite mokyklinio amžiaus vaiką ar pats dirbate iš namų – labai svarbu įsirengti tinkamą darbo vietą. Vienas iš geros darbo vietos aspektų, tai tinkamas apšvietimas. Stalinės lempos gali būti naudingos ant darbo stalo, kai reikia papildomo apšvietimo (pavyzdžiui, tamsesnėje kambario dalyje) ar norint turėti nedidelę lempą vaiko kambaryje ar miegamajame. Mūsų e.parduotuvėje rasite įvairaus tipo nedidelių ir kompaktiškų šviestuvų, kad galėtumėte susikurti norimą atmosferą.

Kaip išsirinkti tinkamą stalinį šviestuvą savo darbo vietai?

Tinkamas apšvietimas darbo vietoje yra itin svarbu. Prietemoje žiūrint į kompiuterio ekraną mūsų akys be reikalo vargsta. Jei taip prie kompiuterio praleisite visą darbo dieną, jus gali imti varginti įvairūs nemalonūs simptomai. Tinkami higienos įgūdžiai darbo vietoje turi būti ugdomi nuo pat mažens, todėl labai svarbu pasirūpinti tinkamu apšvietimu ir jūsų vaiko darbo vietoje. Staliniai darbo šviestuvai gali padėti išspręsti šviesos trūkumo problemą darbo vietoje. Galite rinktis įvairių dydžių ir įvairių stiprumų lempas. Vaikiškos lempos dažnai būna spalvotos ar papuoštos įvairiomis žaismingomis detalėmis. Norintiems namuose sukurti minimalistinį dizainą, gali patikti nedideli vienspalviai LED šviestuvų modeliai. Rinkdamiesi šviestuvą atkreipkite dėmesį į jo aukštį bei kiek jį galima reguliuoti, tai padės prisitaikyti šviestuvą savo poreikiams. Taip pat gali būti svarbu, ar lempa veikia su baterijomis ar laidu. Modelis kuriam reikalingos baterijos, gali praversti jei jūsų numatytoje darbo zonoje nėra kištukinių lizdų, o tiesti ilgintuvą nenorite.

Modernūs staliniai šviestuvai

Šiandien rinkoje pilna įvairių modelių ir stilių lempų, iš kurių galite rinktis. Įvairios stalinės lempos gali praversti ne tik darbo zonoje, bet ir kaip papildomas apšvietimas bet kuriame kambaryje. Įvairių stilių šviestuvai gali būti pritaikomi ir moderniose svetainėse, ir jaukiuose miegamuosiuose. O išskirtinio dizaino šviestuvas gali tapti akį traukiančia interjero detale ar net pagrindiniu kambario akcentu. Staliniai šviestuvai dažniausiai pasirenkami laikyti ant stalo, komodos, virtuvės spintelės ir pan. Tačiau ieškant įdomesnių sprendimų savo namams, verta apsvarstyti ir tai, kad norint sukurti įdomų apšvietimo sprendimą, lempa gali būti padedama ir ant grindų, ir ant palangės. Klasikiniai šviestuvai yra kompaktiški, galima reguliuoti jų švietimo kryptį. Todėl, pavyzdžiui, šviestuvą galima nukreipti į sieną, kad jis neakintų ir sukurtų jaukų apšvietimą. Miegamojo apšvietimui puikiai tiks tokie nedideli šviesos diodų šviestuvai, kurie gali būti naudojami ir kaip skaitymo lempelė, ir kaip foninis apšvietimas.

Stalinės lempos internetu

Šiuolaikiški ir funkcionalūs staliniai šviestuvai gali būti panaudojami įvairiose situacijose – nuo darbo kambario, iki miegamojo. Jei ieškote nedidelės, kompaktiškos lempos, kurią būtų galima lengvai pernešti ir pastatyti kitame kambaryje – rinkitės iš plačios stalo šviestuvų pasiūlos. Taupios ir kompaktiškos lempos leis sutaupyti elektros energijos ir suteiks papildomą šviesos šaltinį ten, kur jo labiausiai trūksta. Mūsų e. parduotuvėje internete galite įsigyti įvairių modelių šviestuvų savo namams. Jūsų įsigytas prekes pristatome visoje Lietuvoje – į namus per kurjerių tarnybas ar į jums patogų paštomatą. Tai leis patogiai apsipirkti iš bet kurios šalies vietos, o prekes gauti jums patogiu adresu. Apsipirkti galite kiaurą parą, o jūsų užsakymą pristatysime per 1–2 darbo dienas. Įvairios kokybiškos lempos ir kiti apšvietimo sprendimai mūsų parduotuvėje gera kaina. Šiuo metu nerandate, ko ieškote? Asortimentą nuolat atnaujiname, todėl užsukite rytoj – dažniausiai galime jums pasiūlyti pačius populiariausius modelius ir pirkėjų mėgstamiausias prekes.