Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 4,00 € - 110,00 €

Spalva

Spalva

Sodo šviestuvai

Aktyvūs filtrai

Lauko šviestuvas su saulės...

12,74 € -0,46 € Kaina: 12,28 €
rating
  • -0,46 €

Vasarą nemažai kasdienio laisvalaikio persikelia į lauką – terasoje malonu pusryčiauti ir vakarieniauti, pavėsinėje galima jaukiai išgerti kavos ar prisėsti sekmadienio pietums. Jei laiką lauke norite leisti ir jau sutemus, tuomet svarbu pasirūpinti tinkamu apšvietimu. Sodo apšvietimas gali padėti sukurti jaukią atmosferą ir pratęsti vakarojimą lauke. Taip pat jis gali būti naudojamas kaip šventinis apšvietimas žiemą.  Susipažinkite su mūsų e. parduotuvės pasiūla! Ir atraskite tinkamus šviestuvus savo sodui.

Sodo šviestuvų tipai

Įprastiniai kiemo apšvietimo elementai yra jungiami į elektros tinklą, taigi jums nereikės jaudintis dėl išsikrovusių baterijų ar silpnos šviesos. Turbūt populiariausi – kuoliuko tipo šviestuvai, kurie yra tvirtinami prie takelio, terasos krašto ar montuojami tiesiog ant vejos. Tokio tipo šviestuvais yra populiaru pažymėti visus kiemo takelius, įvažą ir pan. Taip pat jie gali padėti geriau orientuotis kieme – sutemus bus lengva matyti, kur eina takeliai bei tiksliai yra tam tikri kiemo objektai. Ieškant kuo mažiau pastebimo šviestuvo, dažnai pasirenkami šviestuvai, kuriuos galima įleisti į žemę ar įmontuoti į laiptus. Į veją įleisti šviestuvai geri tuo, kad jie netrukdys pjauti žolės vasarą. Tiesą, žiemą jie pasislėps po sniego sluoksniu ir neatliks savo funkcijos, nebent bus įrengti ten, kur jūs nuolat valote sniegą. Kokybiškas apšvietimas namo kieme atlieka ne tik dekoratyvinę, bet ir praktinę funkciją. Ryškios lempos užtikrina pakankamai šviesos, kad kieme įrengtos stebėjimo kameros fiksuotų kokybišką vaizdą. Jei įrengsite prožektorius su judesio davikliu, tuomet jie užsidegs tik užfiksavę judesį. Tai reiškia, kad taupysite elektros energiją ir būsite tikras, kad jūsų kieme bus šviesu, kai reikės.

Saulės baterijų panaudojimas sodo apšvietime

Ieškantiems šviestuvų kuruos būtų paprasta sumontuoti, verta pasidomėti nuo saulės įsikraunančiomis lempomis. Foninis apšvietimas gali nenaudoti jūsų namų elektros energijos, o įsikrauti nuo saulės. Foninio, dekoratyvinio apšvietimo dažniausiai reikia vasarą, tuo metu dienomis kaip tik ryškiausiai šviečia saulė, taigi ir lempoms užteks energijos įsikrauti. Lempos su saulės baterijomis kraunasi nuo pat saulės patekėjimo iki laidos, o šviesti pradeda sutemus. Jos įsijungia automatiškai, todėl jums nereikės niekuo rūpintis. Žinoma, didžiausias jų privalumas, kad nereikia atvesti elektros laidų, taigi nereikia perkasti jau sužėlusios vejos ar įrengtų takelių. Užtenka padėti, įsmeigti ar pakabinti lempą ir sutemus galėsite mėgautis jaukiu apšvietimu. Sodo šviestuvai, kurie kraunasi nuo saulės, gali būti įvairių tipų. Nuo visai mažų, padedamų ant žemės (pavyzdžiui, vaizduojančių akmenis, nedideles gėles, varles ir pan.), iki didelių pastatomų ar pakabinamų žibintų. Populiarios yra ir įvairios girliandos, kurios gali šviesti švelniai gelsvai, neutraliai baltai ar spalvotai. Tokios lemputės gali būti naudojamos kieme ne tik vasarą, bet ir žiemą kaip dekoratyvinis šventinis apšvietimas. Rinkdamiesi saulės žibintą būtinai apgalvokite, ar turėsite kur jį padėti. Pavyzdžiui, atkreipti dėmesį reikia į tai, ar ten, kur norite įrengti apšvietimą, nėra medžių, kurie mestų šešėlį. Jei norite lempas išdėlioti prie terasos ar pavėsinės, atkreipkite dėmesį į tai, iš kurios pusės šešėlį meta namas ir kiti kiemo statiniai. Svarbu lempoms parinkti tokią vietą, kuri kuo daugiau valandų per dieną būtų saulėje, tada lempos geriausiai įsikraus ir džiugins jus ryškia šviesa vakare.

Sodo apšvietimo idėjos ir kaina

Sodo šviestuvai yra būtinas kiekvieno kiemo atributas. Jie padės geriau orientuotis kieme naktį, papuoš jūsų kiemą bei suteiks papildomo saugumo. Jei nesate tikri, kokio tiksliai šviestuvo norėtumėte, pasidairykite po mūsų prekių katalogą ir pasisemkite idėjų! Kieme ir sode galima įrengti paprastas, nedideles į žemę įleidžiamas (įsmeigiamas) lempeles ar jūsų gėlyne „patupdyti“ pelėdą. Ieškote lauko šviestuvų už gerą kainą? Daugiau ieškoti nebereikia, nes radote mūsų parduotuvę! Internetu prekiaujame įvairių modelių šviestuvais, kurie tinka ir nuolatiniam kiemo apšvietimui, ir dekoratyviniam. Nuolat atnaujiname savo prekių katalogą, kad jūs galėtumėte išsirinkti ir įsigyti tai, kas šiuo metu populiaru ir madinga. Prekes pristatome visoje Lietuvoje, kad jums būtų patogiau. Sukurkite savo svajonių apšvietimą kieme pasirinkę lempas, kurias įkrauna saulė, ar klasikinius modelius, jungiamus į elektros lizdą.