Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 1,00 € - 1 253,00 €

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Spalva

Spalva

Išėjimo galia:

Išėjimo galia:

Maitinimo įtampa

Maitinimo įtampa

Dydis

Dydis

Priedai mobiliems

Aktyvūs filtrai

Mobiliųjų telefonų priedai – nuo telefonų dėkliukų iki išorinių baterijų. Mobilieji priedai gali palengvinti jūsų kasdienį gyvenimą ir leisti pilnai išnaudoti visas jūsų įrenginio galimybes. Kviečiame susipažinti su mūsų parduotuvės pasiūla ir įsigyti priedų gera kaina internetu!

Priedai mobiliems: kokie yra jų tipai?

  • Mobilieji priedai, tai plati kategorija, kurioje rasite tiek ir telefoną, jo ekraną saugančių priedų, aksesuarų reikalingų laisvalaikiui ar darbui. Štai keli populiariausi tipai:
  • Apsauginiai priedai mobiliems: dėkliukai, ekrano stiklai, kameros lęšių stiklai.
  • Priedai laisvalaikiui: neperšlampantys dėklai (pvz., baidarių kelionei), išorinė baterija, papildomos atminties kortelės (visoms jūsų nuotraukoms!).
  • Aksesuarai darbui ir atsarginės dalys: papildomos jungtys, laidai, kelioniniai, automobiliniai įkrovikliai, stovai fotografavimui ar filmavimui ir kt.

Populiariausi priedai mobiliems

Populiariausi priedai, žinoma, yra tie kurie dažniausiai susidėvi ar yra pametami. Tai telefonų laidai, įkrovikliai, dėkliukai bei apsauginiai stiklai. Apsauginį stiklą reikėtų keisti kiekvieną kartą, kai šis įskyla, kad būtų užtikrintas jūsų telefono ekrano saugumas. Laidai telefonams gali būti reikalingi ir dėl patogumo. Pavyzdžiui, kai norima turėti daugiau nei vieną laidą skirtingose vietose (darbe, automobilyje ir pan.) Taip pat jei turimas laidas nulūžo, jį sugraužė augintinis ar jis kitaip sugedo ir nebekrauna telefono. Mobiliųjų telefonų priedai – tai populiari prekių kategorija, nes vieno ar kito priedo prireikia nuolat.

Ką reikėtų žinoti prieš perkant priedus mobiliems?

Įvairūs telefonų aksesuarai gali būti gaminami to paties gamintojo arba kitos įmonės. Pvz., jei turite „Samsung“ telefoną galite įsigyti originalų gamintojo laidą arba pasirinkti jums patinkantį kitą gamintoją. Europos Sąjungoje taikomi aukšti kokybės reikalavimai, todėl abiem atvejais jūs įsigysite kokybišką produktą. O ne originalių priedų pasiūla yra gerokai gausesnė, be to, dažnai, jie kainuoja pigiau. Tokie prekių ženklai kaip „Baseus“, „Veger“, „Huawei“ ar „Xiaomi“ jau seniai įrodė, kad jų prekės yra kokybiškos ir mėgstamos žmonių visame pasaulyje.

Todėl prieš įsigydami norimą aksesuarą, skaitykite kokie yra kitų pirkėjų atsiliepimai, rinkitės norimą kainų kategoriją. O jei turite daugiau klausimų – visada galite pasikonsultuoti su mūsų konsultantais. Vilniuje prekes atsiimti galite mūsų fizinėje parduotuvėje. O Kaunas, Klaipėda ir kiti miestai prekes gali patogiau gauti į patogų paštomatą!