Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 1,00 € - 180,00 €

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Spalva

Spalva

Matmenys

Matmenys

Išsirinkti šviesos spalvos temperatūra

Išsirinkti šviesos spalvos temperatūra

Lempučių spalva

Lempučių spalva

Stars night

Stars night

Apšvietimas

Aktyvūs filtrai

Lauko šviestuvas su saulės...

12,74 € -0,46 € Kaina: 12,28 €
rating
  • -0,46 €

Skirtingas apšvietimas jūsų namams ar kiemui gali suteikti visai kitokią nuotaiką bei išvaizdą. Stilingas šviestuvas gali tapti subtilia interjero puošmena, o išmaniai jūsų kieme išdėstytos lempos gali būti ne tik praktiškas, bet ir grožio suteikiantis sprendimas. Mūsų e. parduotuvėje rasite įvairių lempų, prožektorių, stalinių šviestuvų, kuriuos galėsite panaudoti kurdami savo namų interjerą ar eksterjerą!

Apšvietimo sprendimai eksterjerui

Renkantis įvairius prožektorius ir lempas laukui apšviesti, dažnai yra orientuojamasi į praktinę pusę – norima, kad apšviesti būtų takeliai, pagrindinės durys, įvaža ir t. t. Tačiau verta nepamiršti ir dekoratyvinių lauko šviestuvų, kurie kiemui gali suteikti jaukumo. Mūsų e. parduotuvėje rasite daug skirtingų lempų ir prožektorių, kurie gali padėti jūsų kieme sukurti jaukumo įspūdį. Medžių šviestuvai gali atrodyti įspūdingai, jei jie tinkamai išdėstysite. Galite rinktis reguliuojamo aukščio ir krypties prožektorius, kad juos galėtumėte nukreipti į norimą medžio vietą, pavyzdžiui, vienur vasarą, kai yra lapai, ir kitur žiemą, kai lapai nukrenta. Naktinis apšvietimas gali būti įrengiamas ne tik dėl grožio, bet ir dėl saugumo. Prožektoriai su judesio davikliais gali praversti prie kiemo vartų, prie garažo ar kitur, kur galite tikėtis nepageidaujamų svečių.

Apšvietimo sprendimai interjerui

Pagrindinis šviesos šaltinis kambaryje dažnai įrengiamas jau statybų metu, tačiau jei norite atnaujinti kambarį ar suteikti jam daugiau jaukumo – galite rinktis įvairias foninio apšvietimo lempas. Įvairios pastatomos lempos gali būti geras pasirinkimas, jei norite keisti jų vietą – pavyzdžiui, reikalui esant pernešti į svetainę ir sukurti jaukų vakarinį apšvietimą. Nedideli staliniai šviestuvai taip pat gali būti naudojami ne tik darbo erdvėje ar ant mokinio darbo stalo, bet ir kaip papildomas šviestuvas ant komodos, spintelės, palangės ir pan. Ant lubų tvirtinami šviestuvai dažniausiai, būna ilgalaikiai, todėl juos derėtų rinktis neutralius, kad jie greitai nepabostų ar neišeitų iš mados. Norėdami pagyvinti savo kambario interjerą, galite rinktis spalvotas lempas. Taip kas vakarą galėsite sukurti vis kitą atmosferą ir mėgautis besikeičiančia kambario nuotaika.

Apšvietimo prekės internetu

Mūsų e.parduotuvėje galite įsigyti įvairių skirtingų prožektorių, saulės šviesos lempų ir šviestuvų jūsų namams bei kiemui. Skirtingi sprendimai gali padėti sukurti unikalią ir jūsų skonį atitinkančią erdvę, todėl susipažinkite su visa pasiūla ir rinkitės tai, kas patinka būtent jums. Savo asortimentą nuolat atnaujiname, kad galėtumėte rinktis iš daugybės skirtingų stilių ir prekių tipų. Prekiaujame lempomis gera kaina, kad jūs nebrangiai galėtumėte atnaujinti namus ar pakeisti pabodusius šviestuvus. Įsigytas prekes pristatome jums patogiu adresu visoje Lietuvoje ar į jums patogų paštomatą. Apsipirkti dar niekada nebuvo taip lengva – tiesiog išsirinkite norimas prekes, o atsiimkite jas ten, kur patogu jums!