Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 3,00 € - 180,00 €

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Spalva

Spalva

Matmenys

Matmenys

Išsirinkti šviesos spalvos temperatūra

Išsirinkti šviesos spalvos temperatūra

Vidaus šviestuvai

Aktyvūs filtrai

Vidaus šviestuvai, žinoma, turi labai konkrečią paskirtį – apšviesti namus, tačiau jie taip pat atlieka ir daugiau funkcijų. Tinkamai parinkti apšvietimo sprendimai gali visiškai pakeisti namų nuotaiką, sukurti atpalaiduojančią atmosferą miegamajame ar pažadinti jus ryte atėjus į darbo kambarį. Įvairių tipų lempos ir kiti apšvietimo sprendimai yra įsigyjami ne tik įsirenginėjant naujus namus, bet ir pasikeitus poreikiams ar norint sukurti naują erdvę namuose. Mūsų parduotuvėje rasite platų įvairių tipų šviestuvų pasirinkimą – kviečiame susipažinti su pasiūla ir išsirinkti jums reikalingą apšvietimo sprendimą.

Ką turite žinoti prieš renkantis vidaus šviestuvą namams?

Priklausomai nuo norimo apšvietimo tipo, jūs galite rinktis šviestuvus, jungiamus į elektros lizdą arba vidaus šviestuvus su baterijomis. Vidaus šviestuvai su baterijomis, dažniausiai, nėra skirti pagrindiniam kambario apšvietimui. Jie gali sukurti jaukią foninę šviesą, tarnauti kaip naktinė lempą ar papildomas apšvietimas laiptinėje (pavyzdžiui, kad vakare nereikėtų jungti pagrindinės šviesos lipant laiptais). Pastatomi ar ant spintelės padedami šviestuvai yra jungiami į elektros lizdą, todėl renkantis reikia apgalvoti, ar turėsite elektros lizdą ten, kur norėsite statyti šį šviestuvą. Lubiniai šviestuvai taip pat jungiasi tiesiai į elektros tinklą. Nors įprastai lubų šviestuvas yra pagrindinis šviesos šaltinis, tačiau vis dažniau net ir ant lubų kabinamas šviestuvas yra pasirenkamas kaip papildomo apšvietimo detalė. Pavyzdžiui, labai populiarūs yra spalvą keičiantys ar į muziką reaguojantys lubiniai šviestuvai. Seniau populiarios buvo kaitrinės lemputės, vėliau taupios, o dabar pačios populiariausios – šviesos diodų tipo lemputės. Jos nekaista šviesdamos, vartoja itin nedaug elektros energijos, o jų gyvavimo trukmė – itin ilga. Be to, šio tipo lemputes galima įsigyti už itin gerą kainą. Juk kiekvienas savo namams ieško praktiškų ir kokybiškų sprendimų. Štai kodėl kviečiame rinktis iš mūsų prekių pasiūlos, nes mes jums garantuojame puikų kainos ir kokybės santykį.

Geras apšvietimas labai svarbus darbo vietoje

Darbas per atstumą tampa nauja norma. Todėl labai svarbu įsirengiant darbo vietą namuose apgalvoti visas smulkmenas ir pasirūpinti, kad ji būtų kokybiška. Jei anksčiau darbo vieta namuose buvo tik laikina, trumpalaikė ar skirta darbui kelioms valandoms per savaitę, tai šiandien darbo kambarys ar darbo zona tampa pagrindine daugelio žmonių darbo vieta. Todėl įsirengiant darbo vietą, reikia ne tik patogaus stalo bei kėdės, bet ir tinkamo apšvietimo. Labai dažnai, ypač jei dirbama prie kompiuterio, yra pamirštama, kad geras ir stiprus apšvietimas yra būtinas, norint išvengti akių nuovargio. Žinoma, svarbu ir trumpos pertraukos dirbant prie monitoriaus bei akių mankštos. Tačiau kalbant apie apšvietimą namams, vertėtų atsiminti kelias pagrindines taisykles. Visų pirma, apšvietimas turėtų kristi iš šono. Jei apšvietimas bus iš priekio – jis jus akins, jei iš nugaros – atsispindės nuo ekrano ir vargins akis. Jei ne tik dirbate prie kompiuterio, bet ir rašote ranka ar skaitote, tuomet apšvietimas turėtų būti iš priešingos pusės nei jūsų dominuojanti ranka. Tai yra, jei esate dešiniarankis, stalinę lempą turėtumėte statyti kairėje stalo pusėje. Labai dažnai yra pasirenkamos LED tipo stalinės lempos. Tai geras pasirinkimas, nes šios lempos yra ekonomiškos, ilgaamžės. Rinkdamiesi lempą galite atsižvelgti ir į lempos skleidžiamos šviesos spalvą. Ji nurodoma kelvinais, pavyzdžiui, 4000 K, 5000 K ar pan. Kuo skaičius didesnis – tuo šviesa bus šaltesnė, mėlynesnė. Maždaug 3000–4000 K yra šilta, gelsva, primena kaitrinę lemputę. 5000–6000 K šviesa yra laikoma neutralia. Dienos šviesos lempos dažnai šviečia 7000 K atspalviu.

Vidaus šviestuvai internetu už ypač gerą kainą!

Įvairias lempas ir šviestuvus savo butui ar namui galite patogiai įsigyti internetu. Kviečiame susipažinti su mūsų e. parduotuvėje esančia pasiūla ir išsirinkti jums tinkantį modelį. Nuo standartinių apšvietimo sprendimų, iki stalinių lempų darbo erdvei ar dekoratyvinių, foninio apšvietimo sprendimų. Lietuvoje nuolat daugėja įvairių užsienio gamintojų sukuriamų naujų šviestuvų bei įdomių dizainų. Stengiamės atrinkti ir jums pasiūlyti įsigyti praktiškus, bet įdomius sprendimus, kad galėtumėte pritaikyti šviestuvus prie savo interjero. Pagyvinkite erdvę spalvotų lempų deriniu, sukurkite romantišką nuotaiką įjungę lempą-mėnulį ar tiesiog įsirenkite kokybišką darbo vietą įsigiję stalinę lempą.