Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 3,00 € - 110,00 €

Spalva

Spalva

LED lauko šviestuvai

Aktyvūs filtrai

Kiekvienas norime sukurti ne tik gražią, bet ir saugią savo kiemo aplinką. Tai gali padėti padaryti LED lauko šviestuvai, kurie padės geriau matyti netikėtus svečius savo kieme. Jei gyvenate užmiestyje ar ten, kur gatvių apšvietimo nėra ar jis ribotas, apšvietimas savo kieme gali būti itin svarbus. Kokybiški prožektoriai gali būti skirti ir praktiniam pasišvietimui, kad būtų lengviau orientuotis kieme, ir norint apšviesti stebėjimo kamerų stebimą teritoriją. Mūsų e. parduotuvėje galite įsigyti įvairių tipų lempų, kurios padės sukurti saugią ir gražią aplinką.

Kodėl verta rinktis lauko šviestuvus su LED lemputėmis?

Šviesos diodų lemputės arba LED lempos pastaraisiais metais tampa vis populiaresnės. Dėl specialios technologijos, jos yra itin ekonomiškos. Jei namuose dažnai rinkdavomės kaitrinę 100 W lemputę, kai norėdavome ryškios šviesos, tai norėdami atitinkamo ryškumo turėtume rinktis vos 8–10 W šviesos diodų lempą. Todėl šio tipo lempos tampa populiariu sprendimu ir įrengiant lauko apšvietimą. Lauko LED šviestuvai yra ekonomiški, o šviečia itin ryškiai. Net jei juos laikysite įjungtus visą naktį, jums nereikės išsigąsti pamačius sąskaitą už elektrą. Žinoma, jie yra populiarūs ir todėl, kad yra ilgaamžiai. Įprastai toks šviestuvas kainuoja kiek brangiau nei įprastinis, tačiau šviesos diodų lemputės tarnavimo laikas daug ilgesnis.

LED lauko šviestuvų tipai

Laukui gali būti pasirenkami įvairių tipų šviestuvai. Lauko LED šviestuvai gali būti įvairiai tvirtinami prie sienos, įleidžiami į grindinį ar įsmeigiami į veją. Šviesos diodų lemputės puikiai tinka laukui, nes yra atsparios vandeniui, jos nebijo temperatūros svyravimų. Be to – jos yra ilgaamžės, todėl vieną kartą įrengus, galėsite ilgai mėgautis tobulu jūsų kiemo apšvietimu. Šviestuvų tipą vertėtų pasirinkti atsižvelgus į kiemo išplanavimą bei kitus aspektus. Pavyzdžiui, jei turite robotą-vejapjovę, vertėtų rinktis apšvietimo sprendimus ant sienos ar kitur, kur šie netrukdytų laisvai manevruoti vejapjovei. LED sieninis apšvietimo sprendimas gali puikiai tikti kaip foninis apšvietimas kieme, kai norima pabrėžti namo perimetrą, sukurti vizualiai jaukaus kiemo įspūdį. Priklausomai nuo tokio tipo lempų stiprumo ir atspalvio, galima sukurti ir jaukų gelsvą apšvietimą ir ryškų kiemo teritorijos apšvietimą siekiant saugumo. LED pastatomi šviestuvai dažnai pasirenkami dėl praktiškų priežasčių. Juos galima išdėlioti abipus kiemo įvažos ar takelių ir taip ne tik juos apšviesti, bet ir vizualiai pažymėti kiemo elementus. Toks apšvietimo sprendimas yra itin praktiškas – jis neakina, bet apšviečia tai, kas svarbiausią – keliuką, takelį ar vejos ruožą, kuriuo dažnai vaikštote. Tiesa, jei tokio tipo apšvietimą planuojate įrengti prie terasos, reikėtų atsižvelgti į tai, ar sėdint terasoje jis neaakins.

Praktiški LED lauko šviestuvai internetu

Jei ieškote apšvietimo sprendimų savo namams – apsilankėte ten, kur reikia. Mūsų e. parduotuvėje rasite platų įvairaus tipo dekoratyvinių ir praktiškų prožektorių pasirinkimą. LED šviestuvai lauko apšvietimui gali būti visai nedideli, įleidžiami į žemę ar pakabinami, pastatomi, tvirtinami prie sienos. Išsirinkite tokį, koks geriausiai tinka jūsų kieme! Mūsų parduotuvėje įsigytas prekes pristatysime jums patogiu adresu Lietuvoje, o nedideli LED šviestuvai ar kitos nedidelių gabaritų prekės gali būti pristatomos ir į jums patogų paštomatą. Stengiamės pasiūlyti gerą kainos ir kokybės santykį, todėl mūsų e. parduotuvėje rasite prekių gera kaina, o nuolat pildomas prekių asortimentas leis rinktis iš vis didesnės pasiūlos. Atnaujinkite savo kiemą ir suteikite jam naują veidą – įsigykite madingų ir praktiškų lauko lempų bei džiaukitės jaukiais vakarais savo sode, terasoje ar balkone.