Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 1,00 € - 61,00 €

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Spalva

Spalva

Maitinimo įtampa

Maitinimo įtampa

Telefonų krovikliai

Aktyvūs filtrai

Tik atsiradus mobiliems telefonams kiekvienas gamintojas sukurdavo ir vis kitą įkroviklį. Šiandien, sekdami tvarumo idėjomis, telefonų gamintojai po truputį bando rasti vieną sprendimą, leisiantį įkrauti daugumą išmaniųjų įrenginių vienu laidu. Kokie telefonų krovikliai populiariausi? Kaip išsirinkti jums geriausiai tinkantį? Skaitykite toliau!

Kokios yra telefonų kroviklių rūšys?

Populiariausi yra paprasti telefonų įkrovikliais, kuriuos sudaro į elektros lizdą jungiamas blokelis ir laidas. Priklausomai nuo telefono gamintojo ir jo modelio, tai gali būti USB-A, USB-C, micro USB, lightning tipo kabelis ar kt.

Telefonų pakrovėjai kiekvienais metais tampa lengvesni bei patogesni naudoti. Pastarųjų kelių metų naujiena jau patikimai užkariavo rinką. Tai – belaidžiai telefono įkrovikliai. Jie leidžia telefoną įkrauti nenaudojant jokių laidų ir nesijaudinant, ar turite reikiamos jungties laidą. Tai itin patogu ofisuose ar tiesiog namuose, kur daug žmonių nori turėti galimybę įkrauti savo skirtingus telefonus.

 

Populiariausi telefonų krovikliai. Bendras ES standartas

 

ES stengiasi priimti vis daugiau aplinkai draugiškų sprendimų. Vienas jų – viena standartinė jungtis, leisianti pakrauti praktiškai visus išmaniuosius įrenginius. Tai C tipo USB jungtis, kuri iki 2024 metų pabaigos turės būti beveik visuose parduodamuose išmaniuosiuose įrenginiuose. Nuo 2026 metų pavasario šis reikalavimas galios ir nešiojamiems kompiuteriams. Tai reiškia, kad ausinių ar telefono kroviklis nebebus pridedamas prie standartinės komplektacijos parduodant naują įrenginį. Taip tikimąsi sumažinti resursų švaistymą.

 

Geriausi telefonų pakrovėjų gamintojai

 

Pakrovėjas telefonui bus geras, jei atitiks būtent jo specifikacijas. Šiuo metu rinkoje egzistuoja daug skirtingų „greito įkrovimo“ standartų. Kiekvienas gamintojas taiko kiek skirtingas specifikacijas, tai reiškia, kad ieškodami, kurio gamintojo įkrovikliai geriausiai tiktų būtent jums, teks pasidomėti, ko reikia jūsų telefonui. Paprasčiausia, tiesiog perskaityti, kas nurodyta ant jūsų originalaus įkroviklio. Įsiminkite, kiek vatų (W), amperų (A) ir voltų (V) yra jūsų originalus įkroviklis ir įsigykite tokį patį, tai reikš, kad naujas įkroviklis galės įkrauti jūsų telefoną taip pat greitai kaip ir originalus. Jei originalų įkroviklį jau praradote, šią informaciją taip pat galite rasti internete pagal savo telefono modelį.

 

Ką reikėtų žinoti prieš perkant telefonų pakrovėjus?

 

Telefono įkroviklį rinkitės pagal savo poreikius. Jei reikia įkroviklio telefonui, nuspręskite, ar užteks vieno USB lizdo, ar norite dviejų, o gal net trijų. Telefonų pakrovėjai namams gali būti standartiniai (kišami į lizdą) arba galite pasikeisti visą elektros lizdą, kad iškart turėtumėte USB jungtis ir daugiau niekada nereikėtų ieškoti pasimetusio blokelio. Rinkdamiesi belaidį įkroviklį, taip pat apsvarstykite, ar vienu metu norėsite krauti vieną įrenginį, ar kelis. Būtinai atkreipkite dėmesį į tai, ar kroviklis turi greito įkrovimo funkciją bei ar ji atitinka vatus (W) nurodytus ant jūsų telefono.