Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 8,00 € - 110,00 €

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Spalva

Spalva

Terasos apšvietimas

Aktyvūs filtrai

Lauko šviestuvas su saulės...

12,74 € -0,46 € Kaina: 12,28 €
rating
  • -0,46 €

Jei turite nuosavą kiemą ir jame įsirenginėjate terasą, terasos apšvietimas yra vienas iš aspektų, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį. Tinkamai parinktas apšvietimas gali sukurti norimą atmosferą ir, žinoma, atlikti praktinę funkciją. Dažnai lauko terasose yra pasirenkama turėti dviejų skirtingų tipų apšvietimą – pagrindinį, kuris būtų tinkamas vakarienei lauke, ir foninį, kuris galėtų degti kas vakarą ar būti tinkamas jaukiam vakarojimui. Kviečiame apžiūrėti mūsų siūlomą prekių asortimentą ir išsirinkti tinkamiausius šviestuvus savo namų terasai.

Į ką svarbu atsižvelgti planuojant lauko terasą?

Svarbiausias dalykas, kurį turite suplanuoti prieš įsirengdami terasą, tai elektros laidų išvedžiojimas ir elektros lizdų išdėstymas. Priklausomai nuo to, kokį apšvietimo tipą nuspręsite pasirinkti, jums gali reikėti, kad terasoje būtų elektros lizdas. Jei pasirinkti šviestuvai veiks su saulės baterijomis, tuomet dėl elektros laidų jums jaudintis nereikia. Tačiau jei norite ryškesnio apšvietimo, pavyzdžiui, kad terasoje galėtumėte vakarieniauti, tuomet reikės numatyti šviestuvų vietas bei atvesti laidus. Lietuvoje vis labiau populiarėja saulės baterijų lempas derinti su stacionariomis, jungiamomis prie elektros tinklo. Saulės baterijų lempos įsijungia automatiškai, sutemus, todėl gali būti puiki alternatyva lauko lempoms, kurios suteikia pakankamai šviesos, jog eidami per terasą neužkliūtumėte. O pagrindinį apšvietimą galima įjungti tik esant poreikiui.

Lauko terasos apšvietimo idėjos

Skirtingi LED apšvietimo sprendimai gali sukurti norimą stilių ir nuotaiką jūsų terasoje. Norintiems modernaus įvaizdžio, gali patikti į žemę įsmeigiami šviestuvai-kuoliukai ar į grindinį įleidžiami apšvietimo sprendimai. Jie dažnai yra išdėstomi aplink terasą ir į ją vedančius takelius, taip ne tik praktiškai pažyminti takelius, kad būtų lengviau orientuotis tamsoje, bet ir gražiai atskleidžiant jūsų kiemo išplanavimą. Ieškantiems romantiško įvaizdžio, patiks kabančios lempos ar jų girliandos. Tokio tipo apšvietimas suteikia jaukumo ir paslaptingumo. Įvairios girliandos su saulės baterijomis gali skleisti šiltą gelsvą šviesą, neutralią baltą ar spalvotą. Jos nėra stiprus šviesos šaltinis, tačiau suteikia foninį apšvietimą bei atrodo itin skoningai – be to, puikiai atrodo nuotraukose! Terasos apšvietimas taip pat gali būti ir laikinas. Pavyzdžiui, įvairūs pastatomi šviestuvai gali būti išnešami į lauką pagal poreikį ir sugrąžinami kambarin atėjus žiemai. Tokiu atveju įrengiant terasą reikėtų numatytą vietą vandeniui atspariam kištukiniam lizdui. Jei terasoje valgote ar ilgiau vakarojate tik retai, tai gali būti geras sprendimas. Papildoma lempa neužims vietos terasoje, o, reikalui esant, ją bus lengva įjungti lauke.

LED panaudojimas terasų apšvietime

Šviesos diodai gali būti plačiai pritaikomi ieškant ekonomiškų lauko švietuvų namo ir, žinoma, terasos eksterjerui. Tai itin pasiteisinantis sprendimas, kuris leidžia sutaupyti suvartojamos energijos kiekį. Kokybiškos lemputės tarnauja ilgai, yra atsparios lauko sąlygoms, o šviečia itin ryškiai. Mūsų e. parduotuvėje rasite platų įvairių šviestuvų pasirinkimą. Internetu galite įsigyti ir standartinių, į elektros tinklą jungiamų šviestuvų ir šviestuvų su saulės baterijomis. Siūlome platų dekoratyvinių šviestuvų pasirinkimą – gal norite šalia savo terasos patupdyti šviečiančią pelėdą? O gal terasoje vakarais norite įžiebti mėnulį? Susipažinkite su prekėmis, kurias jums siūlome įsigyti šiuo metu, nes prekių asortimentą nuolat atnaujiname. Žinome, kad terasų apšvietimas yra svarbus aspektas, norint sukurti jaukią poilsio zoną lauke. Todėl siūlome įsigyti mūsų prekių gera kaina ir siūlome patrauklias pristatymo sąlygas!